Bukowski Klub Biegacza

Zapraszamy na wspólne bieganie w każdy poniedziałek o godzinie 20:00 Spotykamy się na obwodnicy Buku przy Netto

O nas

Za początek naszej działalności można uznać organizację pierwszego Przełaju Parafialnego im. Bł. Rafała Chylińskiego. Bieg odbył się w lipcu 2011 roku z inicjatywy bukowskich biegaczy: Mariana Szymańskiego, Tomasza Giełdy, Henryka Rogozińskiego, przy współudziale Parafii Buk na czele z ks. Proboszczem Andrzejem Szczepaniakiem. Bieg ten już na stałe zapisał się w kalendarzu imprez Gminy oraz Parafii i odbywa się co roku na przełomie czerwca i lipca. Od tego czasu dołączali do nas kolejni biegacze, wtedy też zaczęliśmy zaznaczać swoją obecność na zawodach biegowych już jako przedstawiciele Bukowskiego Klubu Biegacza.

W połowie 2013 roku postanowiliśmy formalnie zarejestrować nasz Klub. Pierwszym Prezesem został Bartosz Budych. Jako Bukowski Klub Biegacza współorganizowaliśmy kolejne imprezy m.in. Test Coopera, Bieg z Orkiestrą, spotkania biegowe w ramach akcji Biegam Bo Lubię.

Aktualnie realizujemy wiele nowych inicjatyw, o których będziemy wkrótce szczegółowo informować i na które serdecznie zapraszamy. Obecnie Klub zrzesza już kilkudziesięciu członków, a Prezesem od stycznia 2014 roku jest Piotr Rusin.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu facebookowego, na którym informujemy o naszej bieżącej działalności:

Wcześniej naszą obecność można było śledzić na blogu: http://bukowscybiegacze.blogspot.com/

 

Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku

pobierz deklarację

Dołącz do nas!

Wypełnij deklarację i prześlij ją mailem lub przynieś na poniedziałkowe spotkanie.